Úvod

Vítejte na webových stránkách Erotické Masáže Praha, které jsou určeny k informování o masážních salónech a poskytování informací o erotických masážích v Praze. Tato stránka je určena pouze pro dospělé a klade velký důraz na soukromí a diskrétnost uživatelů. Užíváním těchto webových stránek souhlasíte s našimi podmínkami užívání služby, které jsou popsány níže. Tyto podmínky definují pravidla pro používání webové stránky erotickemasaze7.cz a vztahují se na všechny návštěvníky a uživatele stránky.

Podmínky užívání

Při používání webových stránek Erotické Masáže Praha jste povinni dodržovat všechny aplikovatelné místní, národní a mezinárodní zákony a předpisy. Je zakázáno využívat služby stránky k nelegálním činnostem, šíření nevhodného obsahu, rušení činnosti stránky a jakékoliv jiné aktivity, které by mohly poškodit pověst a provoz stránky. Jakékoliv porušení těchto podmínek může vést k okamžitému ukončení přístupu k službě bez předchozího upozornění.

Práva duševního vlastnictví

Všechny informace a obsah zveřejněný na webových stránkách Erotické Masáže Praha, včetně textů, grafiky, log, obchodních známek, videí a jiných materiálů, jsou chráněny právy duševního vlastnictví a patří vlastníkovi stránky nebo jsou užívány s jeho svolením. Uživatelé mohou obsah stránky používat pouze pro osobní, nekomerční účely a nesmí jej kopírovat, přenášet, upravovat ani šířit jakýmkoliv způsobem bez písemného svolení majitele.

Ochrana osobních údajů

Stránka Erotické Masáže Praha dodržuje právní předpisy o ochraně osobních údajů a zavazuje se chránit soukromí svých návštěvníků. Veškeré osobní údaje získané při používání webové stránky jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s příslušnými zákony. Více informací o tom, jak jsou vaše údaje chráněny a jakým způsobem je s nimi nakládáno, naleznete v naší zásadě ochrany osobních údajů.

Omezení odpovědnosti

Vlastník webových stránek Erotické Masáže Praha neručí za přesnost, úplnost ani aktuálnost informací poskytovaných na tomto webu. Stránka a její obsah jsou poskytovány "jak jsou" bez jakýchkoliv záruk. Uživatelé stránky využívají její obsah na vlastní riziko a vlastník stránky nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv přímé či nepřímé škody vzniklé v souvislosti s používáním webové stránky nebo její neschopnosti využití.

Kontaktní informace majitele stránky: Jméno: Drahomír Šílený Adresa: Tuřanka 115, 627 00 Brno-Slatina, Česká republika Email: [email protected]